Millega Front Line Eesti tegeleb?

Sõjaajaloo klubi Front Line Eesti on mittetulundusühing, mille taust ulatub 2004.aastasse. Klubi liikmed on sõjaajaloo huvilised-entusiastid, kelle sooviks on jäljendada Eesti 20. sajandi sõdades osalenud sõdurite igapäevaelu, püüdes mõista mida tundis sõdur, püüdes aru saada, mida oli vaja et saada sõduriks ning elada ajalugu uuesti läbi, taaselustades sõja-aja atmosfääri ja sündmusi, mis võisid sel ajal toimuda - ja seda kõike ilma vaenu ja verevalamiseta. Ühtlasi soovib klubi arendada tänapäeva noortes isamaalisi tundeid oma kodumaa suhtes ja julgustada vajadusel kaitsma relvaga meie maad nagu seda on teinud meie esiisad pikkade aastasadade jooksul.

Front Line Eesti ei ole poliitiline organisatsioon. Klubi liikmed ei toeta ega provotseeri oma tegevusega või antud leheküljega mitte mingil juhul neonatsismi, rassismi, fašismi, kommunismi, antisemiitlust, semiitlust või muid ideoloogiaid, ei minevikust ega tulevikust. 

Klubi motoks on: "Me ei soovi ajalugu muuta, vaid teada, näha ja tunda, kuidas ajalugu muutus. Elav ajalugu ongi meie hobi."

Tutvustav video klubi kohta

Viimased uudised

Front Line Eesti osales filmivõtetel

Front Line Eesti liikmed osalesid juulis-augustis uue mängufilmi "1944" võtetel, mis toimusid Tapa lähistel kaitseväe polügoonil. Eepiline sõjafilm "1944" valmib Leo Kunnase stsenaariumi järgi ja Elmo Nüganeni lavastajakäe all ning käsitleb Eestis 1944. aastal olnud keerulisi sündmusi alates Sinimägedest kuni Sõrve sääre lahinguteni. Film esilinastub 20. veebruaril 2015.a.

Treiler https://www.youtube.com/watch?v=4ImJm1J1K98