Soovid liituda?

Kes võib kuuluda sõjaajaloo klubisse Front Line Eesti?

Meie klubisse võib kuuluda füüsiline isik, kes järgib mittetulundusühingu põhikirja ja kes jagab ühingu ideid ning on vähemalt 16 aastat vana. 16-17-aastaste isikute liikmeksvõtmine on võimalik ainult tema vanema või eeskostja nõusolekul.

Kuidas saada liikmeks?

Liikmeks astuja peab esitama selleks kirjaliku avalduse ühingu juhatusele. Avalduse võib esitada teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Juhatusel on õigus nõuda sooviavaldajalt lisainformatsiooni või soovitajaid. Klubi liikme õigused ja kohustused omandab isik peale juhatuse otsuse tegemist ning liikmemaksu tasumist. Liikmeks vastuvõtmise täpsema korra määravad ühingu liikmed.

Mida on liikmeksastujal veel kasulik teada?

  • Asjaga tegelemiseks peab Sul olema huvi Teise maailmasõja perioodi ajaloo vastu. Kasuks tulevad vastavad eelteadmised. Enesetäiendamisega pead tegelema iseseisvalt.
  • Kogu vajaliku varususe ja riietuse pead muretsema enda kulul. Olgu kohe öeldud et see ei ole odav hobi. Loomulikult ei pea Sa kogu varustust hankima endale korraga! Kandidaadil peab alguses olema vähemalt hädavajalik varustus (saapad, püksid, frents, kiiver, rihm). Muu jõuab ajapikku juurde soetada. Aktsepteerime vaid originaalset või heal tasemel kopeeritut. NB! mitte igasugune koopia ei kõlba klubis kasutamiseks. Püüame aidata nõu ja jõuga varustuse muretsemise korraldamisel. Loe täpsemalt varustuse teemast.
  • Hoolimata oma tänapäevaelus välja teenitud sõjaväelisest auastmest tuleb meie juures üldjuhul alustada reamehe auastmest ja toonaste sõjatavade tundmaõppimisest mis ei vasta tänapäeva määrustele. Ka rivis seismise, jooksmise ja roomamisega pead arvestama.
  • Meie lahingulavastustel vormi kandes pead kandma samas ka ajastukohast soengut (kõikvõimalikud patsid ja pikad juuksed on välistatud).
  • Meiega ei ole mõtet liituda soovist rahuldada oma natsismi- või kommunismiihalust, rassismi, antisemiitlust vms. ebaterveid huve või poliitilisi vaateid.
  • Meie eesmärgiks pole mitte niivõrd liikmeskonna pidev paisutamine, kuivõrd asjalike, usaldusväärsete ja innukate liikmete kogumine enda ridadesse. Kvantiteedile eelistame kindlasti kvaliteeti.
  • Kohe alguses ei pruugi Sa täieõiguslikuks klubi liikmeks saada. Võid küll varustust koguda ja üritustel osaled, kuid liikmestaatus tuleb välja teenida klubi üritustel osalemisega.
  • Igale uuele liikmele kehtestatakse katseaeg, mille jooksul peab ta osalema vähemalt 3 erineval klubi üritusel. See on vajalik mõlemale poolele üksteise tundmaõppimiseks.

Sõjajäljendaja omapärane hobi on huvitav, põnev ja lõbus vaheldus tänapäeva rutiinis.

Kuidas meiega ühendust võtta?

Võid saata meile esmalt e-maili See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  , ning anna teada oma soovist ja kirjuta lühidalt ka iseendast. Võiksid ühtlasi kirjutada, miks soovid meiega liituda ja milline on Sinu senine suhe sõjaajalooga ning sõjandusega.